Кино

19 Юни, 2010 - 08:12 - Вестник "Сега" - електронно издание

В София
Синеплекс
Играта на играчките 3, 10:30, 11:30, 12:45, 14:00, 15:00, 16:00, 17:15, 18:15, 19:30, 21:45, А отборът, 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, План Б, 13:00, 19:15, Убийци, Мармадюк, Сексът и градът 2, 20:15, 22:45, 13:30, 16:15, 19:00, 21:30, Принцът на Персия: Пясъците на времетo: 10:45, 17:00, 21:15, Мисия Лондон, 14:30, 18:30,

Синема сити
Играта на играчките 3, 12:00, 12:45, 14:15, 15:00, 16:30, 17:15, 18:45, 19:30, 21:00, 21:45, А отборът, 11:00, 12:10, 13:20, 14:30, 15:40, 16:50, 18:10, 19:20, 20:30, 21:45, 22:50, Убийци, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00, План "Б", 13:45, 18:40, 20:50, Мармадюк, 11:15, 13:15, 15:30, 17:30, 19:20, Прекършени прегръдки, 17:30, Сексът и градът 2, 11:30, 12:45, 14:15, 15:30, 17:00, 18:15, 19:45, 21:00, 22:30, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:45, 13:00, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19:00, 20:00, 21:20, 22:20, Робин Худ, 16:00, 21:15, Последната песен, 11:30, Мисия Лондон, 13:00, 15:15, 19:50, 22:00

Мtel imax
Играта на играчките 3, 11:00, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30,

Арена The Mall
А отборът, 11:50, 13:00, 14:30, 15:30, 17:00, 18:00, 19:30, 20:30, 22:00, 23:00, Играта на играчките 3, 11:00, 12:00, 13:15, 14:15, 15:30, 16:30, 17:45, 18:45, 20:00, 22:15, Коко Шанел и Игор Стравински, 15:00, 19:20, Мармадюк, 11:05, 12:40, 15:10, 16:50, 19:15, 20:50, Мисия Лондон, 12:20, 17:15, 21:00, 23:10, План "Б", 13:00, 17:05, 21:10, 23:20, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, 20:40, 23:00, Робин Худ, 21:40, Сексът и градът 2, 11:15, 12:50, 14:00, 15:45, 16:45, 18:30, 19:45, 21:20, 22:30, Убийци, 14:45, 18:45, 22:45

Арена Младост и Запад
А отборът, 13:00, 14:15, 15:30, 16:50, 18:00, 19:15, 20:30, 21:45, 23:00; 11:45, 13:00, 14:15, 15:30, 16:50, 18:00, 19:15, 20:30, 21:45, 23:00, Играта на играчките 3, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 22:15, 10:50, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 22:15, Коко Шанел и Игор Стравински, 14:50, 17:00, Мармадюк, 11:00, 12:50, 14:40, 16:30, 18:20, 20:20, 13:40, 15:30, 11:50, 13:40, 15:30, Мисия Лондон, 11:00, 17:15, 21:15, 23:20, План "Б", 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20, 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:45, 14:00, 16:15, 18:30, 20:50, 23:10, Робин Худ, 19:15, 22:00, 12:00, 19:15, 22:00, Сексът и градът 2, 13:10, 16:00, 17:30, 18:45, 20:15, 21:30, 23:00, 22:10, Убийци, 13:10, 15:15, 19:20, 21:20, 23:20,

Дом на киното
Ахилесовата пета, вторник 19:00, Ела, завържи ме, днес 12:30, Жива плът, понеделник 12:45, Кика, утре 12:30, Мисия Лондон, днес 18:45, утре 21:00, понеделник 14:45, вторник 20:30, сряда 16:30, четвъртък 19:00, Анимациите на студио Гибли: Наусика от Долината на вятъра, утре 16:30, Не е лесно, четвъртък 21:00, Похищението, понеделник 16:45, Прекършени прегръдки, днес 16:30 и 20:45, утре 18:45, понеделник 21:00, вторник 16:15, сряда 21:00, четвъртък 16:45, Робин Худ, вторник 13:45, четвъртък 14:45, Светът е голям и спасение дебне отвсякъде, утре 14:30, Храна за душата, сряда 14:45, София филм фест за учащи: Червеният път, понеделник 18:30, София филм фест за учащи: Десетилетие на българското кино: Пътуване към Йерусалим, сряда 18:30; Всичко за майка ми, сряда 12:45, Завръщане, четвъртък 12:45,

Филмотечно кино Одеон
днес: In memoriam: Пламен Масларов: Забранено за възрастни, 20.00 Керел, утре: In memoriam: Пламен Масларов: Кмете, кмете, 20.30 Градът на боговете, понеделник: 16.30 In memoriam: Пламен Масларов: 14-те целувки, 18.00 Панорама на българските режисьори: Владимир Краев: Малки разговори, вторник: 17.30 65 години от победата над монархо-фашизма: Освобождение: Битката за Берлин, 19.30 Освобождение: Последният щурм, сряда: 15.30 Разяреният бик, 18.00 Панорама на българските режисьори: Адела Пеева: Съседката, четвъртък: 17.00 Градът на боговете, Панорама на българските режисьори: Иван Павлов: Всичко от нула

В Пловдив
Синема сити
А отборът, 13:00, 15:40, 18:00, 20:30, 22:50, Играта на играчките 3, 11:00, 11:45, 12:30, 13:15, 14:00, 14:45, 15:30, 16:15, 17:00, 18:00, 18:30, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30, Мармадюк, 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, Мисия Лондон, 12:45, 15:00, 19:30, 21:45, План "Б", 12:30, 17:45, 20:00, 22:15, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:50, 13:00, 14:10, 15:20, 16:30, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30, Робин Худ, 14:45, 21:15, Сексът и градът 2, 12:15, 13:45, 15:30, 16:45, 18:15, 19:30, 21:00, 22:15, Убийци, 17:30, 20:45, 22:45

Арена Фламинго
А отборът, 11:10, 13:30, 18:00, 20:20, 22:40, Играта на играчките 3, 11:45, 14:10, 16:30, 18:45, Мармадюк, 11:30, 15:30, 17:30, Мисия Лондон, 15:50, План "Б", 13:20, 19:20, 21:30, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 14:45, 19:45, 22:00, Сексът и градът 2, 12:00, 17:00, 21:00

Във Варна
Арена
А отборът, 10:45, 13:10, 15:40, 18:10, 20:40, 23:10, Играта на играчките 3, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 22:15, Коко Шанел и Игор Стравински, 12:00, 14:20, Мармадюк, 11:40, 15:50, 17:50, 19:45, Мисия Лондон, 13:40, 18:20, 21:45, План "Б", 16:40, 18:50, 21:00, 23:10, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:30, 13:45, 16:00, 20:30, 21:30, 22:45, Сексът и градът 2, 11:00, 11:50, 13:45, 14:45, 16:30, 17:30, 19:15, 20:15, 22:00, 23:00

В Бургас
Тракия
А отборът, зала 2, 12:45, зала 1, 17:15, 19:30, 21:45, Операция "Четири лапи, зала 1, 13:15, 15:15, зала 2, 16:45, 18:30, Убийци, зала 2, 15:00, 20:15, 22:00

В Стара Загора
Арена

А отборът, 11:00, 13:20, 15:50, 18:15, 20:40, 23:00, Играта на играчките 3, 10:45, 11:40, 13:00, 13:50, 15:10, 17:20, 18:00, 19:30, 21:40, Мармадюк, 12:00, 14:30, 18:45, 16:00, 20:10, Мисия Лондон, 14:20, 18:30, План "Б", 12:10, 16:20, 20:30, 22:40, Принцът на Персия: пясъците на времето, 16:30, 20:45, 23:00, 22:10, Сексът и градът 2, 11:20, 14:10, 17:00, 19:45, 22:30,

В Плевен
Арена
Играта на играчките 3, 11:00, 15:00, 17:10, 19:20, Мармадюк, 13:10, Сексът и градът 2, 21:30

Във Велико Търново
Арена
А Отборът, 13:30, 18:00, 20:20, 22:40, Играта на играчките 3, 10:45, 13:00, 15:15, 17:30, 19:45, Мармадюк, 11:20, 15:50, Мисия Лондон, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:45, 16:45, Сексът и градът 2, 14:00, 19:00, 21:45

Гласувахте: None
Всички права върху материалите от този сайт принадлежат на съответните автори. FC 2010