Кино

12 Юни, 2010 - 07:12 - Вестник "Сега" - електронно издание

В София
Синеплекс
А отборът, 20:00, План Б, 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30, Убийци, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, Мармадюк, 10:30, 12:15, 14:00, 15:45, Прекършени прегръдки, 15:30, Сексът и градът 2, 10:45, 13:30, 16:15, 19:00, 21:45, 17:30, 20:15, 23:00, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, 20:45, 22:45, Робин Худ, 13:00, 22:15, Мисия Лондон, 11:00, 18:00,

Синема сити
Убийци, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:45, План "Б", 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30, А отборът, 17:00, 19:20, 21:40, Мармадюк, 12:00, 14:00, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15, Прекършени прегръдки, 14:40, 18:40, Сексът и градът 2, 11:30, 12:30, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:00, 18:00, 18:45, 19:50, 20:45, 21:30, 22:40, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:50, 12:40 (до вторник), 14:10, 15:00, 16:40, 17:20, 19:00, 19:40, 21:20, 22:00, Робин Худ, 13:00, 16:00, 21:00, Последната песен, 12:15, Мисия Лондон, 10:45 (само вторник), 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, Как да дресираш дракон, 11:15,

M tel IMAX
Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:00 (днес, утре и понеделник), 13:20, 14:50 (сряда и четвъртък), 15:50, 17:10 (сряда и четвъртък), 18:10, 20:30, 22:00 (сряда и четвъртък), 22:50, Алиса в страната на чудесата, 11:00 (само вторник), 12:40 (сряда и четвъртък),

Арена The Mall
А Отборът, 12:50, 15:20, 17:45, 20:30, 23:00, Коко Шанел и Игор Стравински, 11:30, 16:40, 21:50, Мармадюк, 10:50, 12:40, 14:30, 16:20, 18:10, 20:00, 11:30, 13:20, 15:10, 17:00, Мисия Лондон, 17:15, 19:30, 21:40, План Б, 11:45, 14:00, 16:15, 18:30, 20:45, 23:00, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:00, 13:15, 15:40, 18:00, 20:15, 22:40, 14:30, 16:50, 19:10, 21:30, Робин Худ, 13:50, 19:00, Светът на океаните, 12:15, Сексът и градът 2, 11:10, 12:45, 14:00, 15:30, 16:45, 18:15, 19:45, 21:10, 22:30, 21:50, Убийци, 12:40, 14:50, 18:50, 21:00, 23:10,

Арена Младост и Запад
А Отборът, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 23:00, Коко Шанел и Игор Стравински, 13:40, 19:40, 22:00, Мармадюк, 11:00, 12:50, 14:40, 16:30, 18:20, 20:20, 11:50, 16:00, 17:50, Мисия Лондон, 12:00, 14:10, 16:20, 18:40, 21:00, 23:10, План Б, 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:40, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:50, 14:00, 16:15, 18:30, 20:45, 23:10, Робин Худ, 14:15, 17:00, 19:50, 22:45, Светът на океаните, 12:10, Сексът и градът 2, 12:00, 14:45, 17:30, 20:15, 23:00, 13:15, 16:00, 18:45, 21:30, 22:10, Убийци, 12:20, 14:45, 16:50, 19:10, 21:15, 23:20

Дом на киното
Агора, неделя 14:00, сряда 16:15, Девет, вторник 14:15, Не е лесно, днес 21:00, утре 18:15, понеделник 20:45, вторник 16:15, сряда 20:45, четвъртък 14:30, София филм фест за учащи: Не тъгувай, понеделник 18:30, четвъртък 10:00, Похищението, днес 16:45, Прекършени цветя, днес 12:45, Робин Худ, днес 18:30, утре 20:30, понеделник 15:45, вторник 18:30, сряда 13:45, четвъртък 20:30, Сблъсъци, понеделник 12:00, Светът е голям и спасение дебне отвсякъде, днес 14:45, утре 16:15, четвъртък 18:30, Сириана, вторник 12:00, Торемолинос 73, утре 12:15, Храна за душата, понеделник 14:00, вторник 21:00, четвъртък 16:45, София филм фест за учащи: 10-летие на българското кино: Под едно небе, сряда 18:30, 5х2, сряда 12:00, Мемоарите на една гейша, четвъртък 12:00,

Филмотечно кино Одеон
днес: 17.30 БНФ отбелязва националния празник на Руската федерация: Ние от бъдещето, 19.30 Независимо кино: Градът на боговете, утре: 17.30 И корабът пътува, 20.00 Независимо кино: Градът на боговете, понеделник: 15.30 Кин-дза-дза, 18.00 Панорама на българските режисьори - Георги Стоев: Патилата на Спас и Нели, вторник: 17.00 Кармен, 19.00 Съвременно документално кино: Въглищари, сряда: 17.00 Жертвоприношение, 20.00 Керел, четвъртък: 17.00 Независимо кино: Градът на боговете, 18.00 Панорама на българските режисьори - Мая Вапцарова: Мярка за неотклонение,

В Пловдив
Синема сити
Убийци, 12:30 (без понеделник), 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, План "Б", 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, А отборът, 16:40, 21:30, Мармадюк, 11:30 (без понеделник), 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, Сексът и градът 2, 11:30, 12:30 (без понеделник), 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:00, 18:00, 18:45, 19:45, 20:45, 21:30, 22:30, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:00, 11:50, 12:40 (без понеделник), 13:20, 14:10, 15:00, 15:40, 16:30, 17:20, 18:00, 18:50, 19:40, 20:20, 21:10, 22:00, 22:40, Робин Худ, 14:00, 19:00, 21:45, Последната песен, 12:00 (без понеделник), Мисия Лондон, 12:15 (без понеделник), 14:45, 17:15, 19:30, 21:45, Как да си дресираш дракон, 11:15 (без понеделник)

Арена Фламинго
Мармадюк , 11:10, 13:15, 17:40, 19:30, Мисия Лондон, 15:20, 21:40, План Б, 11:20, 13:30, 15:45, 18:10, 20:30, 22:40, Принцът на Персия: пясъците на времето, 12:20, 14:45, 19:45, 22:00, Светът на океаните, 11:00, 12:40, 14:20, Сексът и градът 2, 16:00, 18:40, 21:20, 17:00,

Във Варна
Арена
А Отборът, 22:10, Коко Шанел и Игор Стравински, 15:00, 19:30, Мармадюк, 11:20, 13:20, 15:15, 17:10, 12:20, 14:15, 16:10, 18:10, 20:10, Мисия Лондон, 12:50, 17:20, 21:50, План Б, 12:10, 14:25, 16:40, 18:50, 21:00, 23:10, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:30, 13:45, 16:00, 18:20, 20:50, 23:15, 22:00, Робин Худ, 18:40, Сблъсъкът на Титаните, 14:30, 18:30, 22:30, Светът на океаните, 11:00, 12:45, 16:45, 20:40, Сексът и градът 2, 12:00, 13:00, 14:45, 15:50, 17:30, 20:15, 21:30, 23:00, 19:10,

В Бургас
Тракия
Железният човек 2, зала 1, 15:30, зала 2, 19:30, Принцът на Персия: Пясъците на времето, зала 1, 13:30, 17:30, Сексът и градът 2, зала 2, 15:15, зала 1, 19:30, 21:30, Убийци, зала 2, 13:30, 17:45, зала 1, 22:00

В Стара Загора
Арена
Мармадюк, 11:10, 13:10, 15:10, 17:10, 19:15, 11:45, 13:50, Мисия Лондон, 12:30, 17:30, 19:30, План Б, 15:50, 18:15, 20:30, 22:40, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15, Робин Худ, 14:40, 21:30, Сблъсъкът на Титаните, 12:00, 14:10, Сексът и градът 2, 11:30, 14:30, 17:20, 20:15, 23:00, 16:15, 19:00, 21:45

Във Велико Търново
Арена
Мармадюк, 11:15, 17:45, 12:20, 14:20, Мисия Лондон, 16:15, 20:40, План Б, 13:15, 15:30, 19:45, 22:00, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:30, 13:45, 18:20, 22:45, Сексът и градът 2, 16:00, 18:45, 21:30,

В Плевен
Арена
Мармадюк, 11:00, 12:50, 14:45, Принцът на Персия: пясъците на времето, 19:30, Сексът и градът 2, 16:45, 21:45,

Гласувахте: None
Всички права върху материалите от този сайт принадлежат на съответните автори. FC 2010