Кино

5 Юни, 2010 - 08:12 - Вестник "Сега" - електронно издание

В София
Синеплекс
План Б, 21:15, Убийци, 21:45, Мармадюк, 10:30, 12:15, 14:00, 15:45, 17:45, 19:30, Прекършени прегръдки, 14:30, 19:15, Сексът и градът 2, 10:45, 13:30, 16:15, 19:00, 21:30, 12:00, 14:45, 17:30, 20:15, 23:00, Принцът на Персия: Пясъците на времет: Digital: 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45, Робин Худ, 15:00, 22:00, Операция "Четири лапи", 11:15, 12:45, 17:15, Мисия Лондон, 11:00, 13:00, 18:00, 20:00,

Синема сити
Мармадюк, 12:45 (днес и утре), 14:45, 16:45, 18:45, 20:45, 22:40, Прекършени прегръдки, 14:20, 16:50, 19:20, 22:00, Убийци, 15:30, 18:15, 21:30, План "Б", 12:10 (днес и утре), 20:15, 22:30, Сексът и градът 2, 11:30, 12:30 (днес и утре), 13:20, 14:20, 15:20, 16:10, 17:10, 18:10, 19:00, 20:00, 21:00, 21:50, 22:45, Операция "Четири лапи", 11:20 (днес и утре), 13:30, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:50 (днес и утре), 14:10, 14:50, 15:30, 16:40, 17:10, 17:50, 19:00, 19:30, 20:10, 21:20, 21:50, 22:30, Робин Худ, 13:10, 16:00, 18:50, 21:40, Последната песен, 11:15 (днес и утре), 13:30, 15:45, Мисия Лондон, 11:00 (днес и утре), 13:10, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 22:20, Как да дресираш дракон, 12:40 (днес и утре), Принцесата и жабокът, 11:10, (днес и утре), Играта на играчките 1, 12:20 (днес и утре), Играта на играчките 2, 14:30

mtel imax
Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:00 (днес и утре), 13:30, 15:50, 18:10, 20:30, 22:50,

Арена The Mall
Коко Шанел и Игор Стравински, 12:40, 17:15, Мармадюк, 10:50, 11:30, 12:15, 12:50, 13:30, 14:10, 14:50, 15:50, 16:50, 17:50, 18:50, 19:50, Мисия Лондон, 16:20, 18:30, 20:30, 22:40, Операция "Четири лапи", 12:00, 14:20, План "Б", 15:00, 19:30, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:00, 11:45, 13:20, 14:30, 15:40, 16:50, 18:00, 19:10, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30, 23:10, Робин Худ, 16:10, 19:00, 22:00, Светът на океаните, 11:50, 13:40, 15:30, Сексът и градът 2, 11:00, 12:30, 13:45, 15:15, 16:30, 17:15, 18:15, 19:15, 20:00, 21:10, 22:00, 22:45, Убийци, 21:40,

Арена Младост и Запад

Коко Шанел и Игор Стравински, 13:20, 17:50, Мармадюк, 11:00, 11:50, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 22:00, Мисия Лондон, 11:40, 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30, Операция "Четири лапи", 11:00, 13:00, 15:00, План "Б", 15:40, 20:10, Принцът на Персия: пясъците на времето, 10:50, 12:10, 13:10, 14:40, 15:30, 17:00, 17:50, 18:30, 19:20, 20:15, 21:00, 21:45, 23:20, Робин Худ, 11:30, 14:20, 17:10, 20:00, 21:00, 22:45, Сблъсъкът на Титаните, 16:15, Светът на океаните, 11:00, 12:45, 14:30, Сексът и градът 2, 12:00, 13:15, 14:45, 16:00, 17:00, 17:45, 18:45, 19:45, 20:30, 21:30, 22:40, 23:15, Убийци, 22:20

Дом на киното
Вечер на Георги Русев: Премиера на книга и прожекция на откъси с най-култовите му роли и реплики, вторник 18:30,
Агора, понеделник, 14:30, Морето в мен, вторник 12:30, Мъжете, които се взират в кози, вторник 14:45, Не е лесно, днес 20:45, утре 16:45, понеделник 20:30, сряда 20:45, Последната спирка, днес тре 17:00, утре 19:00, Похищението, днес 19:00, понеделник 16:45, сряда 16:45, четвъртък 21:00, София филм фест за учащи: Походът на императорите, понеделник 18:30 и четвъртък 10:30, Сблъсъци, днес 13:00, Светът е голям и спасение дебне отвсякъде, днес 15:00, утре 14:45, четвъртък 16:30, Сириана, утре 12:30, Снимки в Палермо, утре 21:00, Торемолинос 73 понеделник 12:45, Храна за душата, вторник 16:30, четвъртък 14:45, Мемоарите на една гейша, сряда 12:45, Град Паника, сряда 15:15, София филм фест за учащи: Шантав ден, сряда 18:30, Прекършени цветя, четвъртък 12:45, София филм фест за учащи: Десетилетие на българското кино: Мила от Марс, четвъртък 18:30

Филмотечно кино Одеон
днес: 18.00 Фестивал на футболния филм: Футболни аматьори, 20.00 Зико, 21.00 - 21-30 Открита дискусия на тема "Кино и футбол", утре: 16:00 Фестивал на футболния филм: Зико, 18.00 Жинга - душата на бразилския футбол, понеделник, 16.00 In memoriam: Алън Силитоу: Самотният бегач на дълги разстояния, 18.00 Панорама на българските режисьори: Маргарит Николов: Дневна светлина, вторник: 18.00 Независимо кино: Градът на боговете, 19.00 Независимо кино: Синдром, сряда: 16:00 In memoriam: Алън Силитоу: Самотният бегач на дълги разстояния, 18.00 Памет за Радко Дишлиев: Любовта на Мирон, четвъртък: 16.00 In memoriam: Денис Хопър: Волният ездач, 18.00 Панорама на българските режисьори: Веселина Геринска: Вината

В Пловдив
Синема сити
Мармадюк, 12:30 (днес и утре), 14:30, 16:30, 18:45, 20:45, 22:30, Убийци, 14:40, 16:50, 19:10, 21:40, План "Б", 11:00 (днес и утре), 17:15, 19:30, Сексът и градът 2, 11:30, 12:30, (днес и утре), 13:20, 14:20, 15:20, 16:10, 17:10, 18:10, 19:00, 20:00, 21:00, 21:50, 22:50, Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:00, 12:40, (днес и утре), 13:20, 15:00, 15:40, 16:30, 17:20, 18:00, 18:50, 19:40, 20:20, 21:10, 22:00, 22:40, Робин Худ, 14:15, 17:00, 19:45, 21:30, 22:30, Последната песен, 13:15, 15:15, Мисия Лондон, 11:00 (днес и утре), 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, Принцесата и жабокът, 12:45 (днес и утре), Играта на играчките 1, (днес и утре), Играта на играчките 2, 14:15

Арена Фламинго
Мармадюк, 11:50, 13:50, 15:45, 16:30, 18:30, 20:30, Мисия Лондон, 17:40, 19:45, 21:50, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:00, 13:15, 15:30, 17:50, 20:15, 22:40, Светът на океаните, 11:15, 13:00, 14:45, Сексът и градът 2, 12:30, 15:15, 18:10, 21:00, 22:30,

Във Варна
Арена
Мармадюк, 11:20, 12:20, 13:20, 14:15, 15:20, 16:10, 17:20, 18:10, 20:10, 22:10, Мисия Лондон, 13:40, 17:45, 20:50, 23:10, Операция "Четири лапи", 11:40, 15:45, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:10, 12:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17:00, 18:20, 19:15, 20:40, 21:40, 22:20, 23:15, Робин Худ, 19:50, 22:40, Сблъсъкът на Титаните, 14:30, 18:30, Светът на океаните, 11:00, 12:45, 16:45, Сексът и градът 2, 12:00, 13:10, 14:45, 16:00, 17:30, 18:45, 19:30, 20:15, 21:30, 23:00,
В Бургас
Мисия Лондон, зала 2, 13:00, 15:00, 21:30, Принцът на Персия: Пясъците на времето, зала 1, 13:15, 15:15, зала 2, 17:00, 20:00
Робин Худ, зала 2, 19:00, Сексът и градът 2, зала 1, 17:15, 22:00

В Стара Загора
Арена
Мармадюк, 11:15, 11:45, 13:10, 14:00, 15:10, 16:00, 17:10, 19:15, Мисия Лондон, 12:30, 14:30, 16:45, 18:45, 20:45, 22:45, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 21:15, 22:15, Робин Худ, 18:00, 21:00, Сблъсъкът на Титаните, 12:00, 14:10, Сексът и градът 2, 11:30, 14:45, 16:15, 17:30, 19:00, 20:15, 21:45, 23:00,

В Плевен
Арена
Мармадюк, 11:00, 12:50, 17:00, Принцът на Персия: пясъците на времето, 14:45, Сексът и градът 2, 19:00, 21:45

Във Велико Търново
Арена
Мармадюк, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, Мисия Лондон, 16:15, 20:40, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:15, 14:00, 18:20, 21:30, 22:45, Сексът и градът 2, 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00,

Гласувахте: None
Всички права върху материалите от този сайт принадлежат на съответните автори. FC 2010