Кино

22 Май, 2010 - 07:12 - Вестник "Сега" - електронно издание

В София
Синеплекс
Принцът на Персия: Пясъците на времето, 10:45, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 23:00, 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45, Операция "Четири лапи", 16:30, Робин Худ, 12:15, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30, Железният човек 2, 11:30, Мисия Лондон, 10:30, 12:30, 14:30, 18:15, 20:15, 22:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30, Сблъсъкът на титаните, 13:15, Как да си дресираш дракон, 11:15

Синема сити
Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:50, 12:20, 12:50, (до вторник), 14:10, 14:40, 15:10, 16:30, 17:00, 17:40, 18:50, 19:20, 20:00, 21:10, 21:40, 22:20, 23:30 (до вторник), Робин Худ, 11:40 (до вторник), 13:00, 13:45, 14:30, 15:40, 16:30, 17:30, 18:20, 19:15, 20:15, 21:00, 22:00, 23:00 (до вторник), Скатавки, 12:15 (до вторник), 14:30, 19:30, 21:45, Последната песен, 11:00 (до вторник), 13:10, 15:20, 17:30, 19:45, 22:00, Железният човек 2, 12:30 (до вторник), 15:00, 17:30, 20:00, 21:15, 22:30, Шут в г*за, 16:45, Мисия Лондон, 11:30, 12:40 (до вторник), 14:00, 15:00, 16:20, 17:10, 18:30, 19:15, 20:40, 21:30, 22:50, Сблъсъкът на Титаните, 19:00, Как да дресираш дракон, 12:00 (до вторник), 14:45, 16:45, Принцесата и жабокът, 11:15 (до вторник)

M tel IMAX
Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:00, 13:30, 15:50, 18:10, 20:30, 22:50

Арена Младост и Арена Запад
Железният човек 2, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22:00, Как да си дресираш дракон, 11:20, 13:20, Мисия Лондон, 12:00, 14:20, 16:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:10, 23:15, Операция "Четири лапи", 17:00, 21:10, 23:10, Последната песен, 12:40, 14:50, 19:00, Принцът на Персия: пясъците на времето, 10:50, 12:10, 13:10, 14:40, 15:30, 16:20, 17:00, 17:50, 18:40, 19:20, 20:10, 21:00, 21:45, 22:30, 23:10; 10:50, 12:10, 13:10, 14:40, 15:30, 16:20, 17:00, 17:50, 18:40, 19:20, 20:10, 21:00, 21:45, 23:10, Робин Худ, 11:10, 12:20, 14:00, 15:10, 16:10, 16:50, 18:00, 19:40, 20:50, 21:40, 22:30, Сблъсъкът на Титаните, 15:20, 17:40, Светът на океаните, 11:00, 12:45, 14:30, Скатавки, 11:50, 14:00, 19:30, 21:10, 23:20, Центурион, 13:10, 15:10, 17:10, 19:10,
Арена

Тhe Mall
Железният човек 2, 12:00, 16:20, 20:50, 23:15, Луда нощ, 11:10, 15:10, 19:20, Мисия Лондон, 11:00, 13:00, 13:50, 15:00, 17:10, 18:15, 19:15, 21:20, 23:30, Операция "Четири лапи", 13:15, 17:20, 21:10, 23:10, Последната песен, 11:30, 15:45, 20:00, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:10, 12:00, 12:50, 14:30, 15:20, 15:50, 16:50, 17:40, 19:10, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30 ,22:20, 22:50, , 23:20; 11:10, 12:00, 12:50, 14:30, 15:20, 15:50, 16:50, 17:40, 19:10, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:50, 23:20, Робин Худ, 11:20, 12:30, 14:10, 15:30, 17:00, 18:30, 20:10, 21:45, 23:00, Сблъсъкът на Титаните, 15:00, 18:50, Светът на океаните, 11:20, 13:10, 17:10, Скатавки, 13:40, 17:50, 22:10, Центурион, 14:20, 18:40,

Дом на киното

Агора, днес 12:45, четвъртък 14:00, София филм фест за учащи: Валс с Башир, понеделник, 18:30, четвъртък 10:00, Град Паника, понеделник 15:00, Девет, вторник 14:30, Светът е голям и спасение дебне отвсякъде, утре 14:15, Храна за душата, днес 15:00, утре 12:30, понеделник 13:00 и 16:30, вторник 12:30 и 16:30, сряда 16:00, четвъртък 12:00 и 16:15, Мъжете, които се взират в кози, сряда 14:15, In memoriam: Николай Вълчинов: Сезонът на канарчетата, сряда 18:00,

Фестивал на Микеланджело Антониони: Отвъд облаците, днес 16:45, Забриски пойнт, днес 19:00, Фотоувеличение, днес 21:00, Професия: репортер, утре 18:30, четвъртък 20:45, Затъмнението, утре 21:00, Идентификацията на една жена, понеделник 20:30, четвъртък, 18:15, Мистерията на Обервалд, вторник 20:45, Червената пустиня, сряда 20:45,

Филмотечно кино Одеон
днес: 17:00 Авторското кино на 70-те години: Сталкер, 20:00 Таборът отива към небето, утре: Съвременна документалистика: 18:30 Кметът, Авторското кино на 70-те години: 19:30 Кентърберийски разкази, вторник: БНФ отбелязва националния празник на Аржентина: 16:00 Време за реванш, 18:00 Панорама на българските режисьори: Иван Андонов: Вчера, сряда: Съвременна документалистика: 17:00 Кметът, Авторското кино на 70-те години: 18:00 Сталкер, четвъртък: Авторското кино на 70-те години: 16:00, Таборът отива към небето, Панорама на българските режисьори: Людмил Стойков 18:00 Време разделно,

В Пловдив
Синема сити
Принцът на Персия: Пясъците на времето, 11:00, 11:50, 12:40, (до вторник), 13:30, 14:10, 15:00, 15:50, 16:30, 17:20, 18:10, 18:50, 19:40, 20:30, 21:10, 22:00, 22:50, 23:30 (до вторник), Робин Худ, 11:30 (до вторник), 13:00, 14:30, 16:15, 17:15, 19:00, 20:15, 21:45, 23:00 (до вторник), Последната песен, 12:00 (до вторник), 14:10, 16:20, 18:30, 21:00, Скатавки, 12:50 (до вторник), 17:30, 20:00, 22:15, Железният човек 2, 13:15, 16:00, 19:00, 22:15, Шут в г*за, 15:00, 19:45, Мисия Лондон, 11:15, 12:30 (до вторник), 13:30, 14:45, 15:45, 17:00, 18:00, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30, Сблъсъкът на Титаните, 18:00, Как да си дресираш дракон, 11:30 (до вторник), 13:30, 15:30, Мъжете, които се взират в кози, 21:45, Принцесата и жабокът, 12:15 (до вторник),

Арена Фламинго
Мисия Лондон, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:50, 14:15, 16:40, 17:50, 19:00, 20:20, 21:40, 22:40; 11:50, 14:15, 16:40, 17:50, 19:00, 20:20, 21:40, Робин Худ, 12:30, 15:20, 18:10, 21:00, Светът на океаните, 12:15, 14:00, 15:45

във Варна
Арена
Железният човек 2, 14:10, 18:40, 23:10, Мисия Лондон, 10:50, 11:40, 13:00, 15:10, 16:00, 17:20, 19:40, 20:30, 21:50, Последната песен, 11:20, 13:30, 15:50, Принцът на Персия: пясъците на времето, 10:45, 12:00, 13:10, 13:45, 14:20, 15:30, 16:50, 17:45, 18:15, 19:10, 20:00, 21:30, 22:15, 22:50, Робин Худ, 11:00, 13:50, 16:40, 18:00, 19:30, 20:50, 22:30, Сблъсъкът на Титаните, 17:30, 19:50, 22:00, Светът на океаните, 11:30, 13:20, 15:20, Скатавки, 11:50, 16:30, 21:00,
в Бургас
Тракия
Мисия Лондон, зала 2, 15:00, 19:30, зала 1, 22:15, Принцът на Персия: Пясъците на времето, зала 1, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, Робин Худ, зала 2, 12:30, 17:00, 21:30

В Стара Загора
Арена
Железният човек 2, 11:10, 13:45, 16:00, 20:20, Как да си дресираш дракон, 11:00, 13:10, Мисия Лондон, 11:40, 13:40, 15:40, 18:00, 20:00, 22:00, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:50, 17:00, 18:20, 19:30, 20:40, 21:50, 23:00; 11:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:50, 17:00, 18:20, 19:30, 20:40, 21:50, Робин Худ, 12:15, 15:30, 18:30, 21:20, Сблъсъкът на Титаните, 15:10, 17:15, 19:20, 21:40, Скатавки, 18:15, 22:40,

В Плевен
Мисия Лондон, 18:00, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:00, 13:20, 15:40, 20:10, 22:30; 11:00, 13:20, 15:40, 20:10

Във Велико Търново
Арена,
Мисия Лондон, 11:40, 13:30, 17:00, 18:00, 20:10, Принцът на Персия: пясъците на времето, 11:10, 12:00, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20, 22:30, Робин Худ, 14:00, 19:10, 22:00; 14:00, 19:10, Сблъсъкът на Титаните, 15:40

Гласувахте: None
Всички права върху материалите от този сайт принадлежат на съответните автори. FC 2010